doma
o nástroji
ukázky
fotogalerie
reference
kontakt
sundrum

Zde najdete reference a názory lidí, kteří si nástroj již užívají ;-) jsou to různé výňatky z mejlů a rozhovorů s majiteli Sundrumů.

 

...jsem opravdu nadsena . bubinek se libi uplne cele rodine i tomu nejmensimu kteremu je teprv mesic ...opravdu moc dekuju a urcite doporucim dal.
Dagmar Drbálková, Ostrava

Sundrum dnes přišel a určitě si ho nechám, má krásný zvuk:) Děkuji!
Lenka Škrlová - www.fskrla.cz

Slyšet pouhé znění tónů Sundrumu, jako když ručička obíhá po ciferníku, ve mne vyvolává stejný pocit, jako když se člověk vrací po dlouhé cestě do svého kraje a domů.
Honza, ČB, bubenická kapela Bummmbuk a skupina Dochi

Sundrum sklízí úspěch všude,kde se s ním ukážu a zahraji...
Pavel Nowak
www.soro.cz , www.camara.cz

...s přítelkyní už jsme zvuku Vašeho nástroje plně propadli:-))), večer jsem přijel z bubnování jež vedu a už jsem v tom byl taky:-)
Jaroslav Galáš, muzikoterapeut, výrobce hudebních nástrojů
www.vrytmu.cz

Děkuji moc za zaslání Sundrumu. Byli jsme na dovolené a sundrum na mě čekal v kanceláři.Ještě v neděli jsem si pro něj došla a doma jsem se s nímseznámila přes srdce. Řeknu Vám" že první hraní bylo tak silné, že jsem vyciťovala ten vnitřní vesmír. Nicméně jsem hrála v neděli asi 3x a v pondělí jsem si dala oddech. Chci říct, že sundrum je úžasný a silný a dnes si začínám hrát pro radost a těším se, že půjdu hrát buď sama - nebo s kamarádkou na hory, k řece - prostě do přírody. Tam to bude úplně nejvíc super.Mějte se skvěle  a ještě jednou díky za ten vymazlený sundrum.
Jarka Culková

Tato mailová odezva tady musí být celá:

trvající, rostoucí a šířící se nadšení ze zvuku sundrum

Přeji příjemné dny a tak jak píšu v předmětu emailu, sundrum má stálý časový prostor mezi těmi, se kterými ho používám. Denně s několika skupinami a zvláště při individuální práci. Neklidné upoutá a zklidní, unavené a apatické probere a povzbudí, všechny vyladí. Od malých dětí, přes "živější" dospívající mládež, vysokoškolské studenty, rodiče, až po seniory. Není třeba slovy či jinak svolávat účastníky setkání k zahájení. Stačí začít hrát a všichni se zastaví, zpozorní, rozhlédnou a přesunou tam kde je třeba. Děti se seběhnou jak vosy na med kolem nástroje. Ztiší se a naslouchají. Čekají až si budou moci také zahrát.Dle vlastních možností a schopností se pečlivě soustředí a užívají sí krásu tónů, které se linou z nástroje. Uvnitř i venku v otevřené krajině sundrum zní a upoutá příjemným nevtíravým zvukem. Zharmonizuje, zklidňuje, ale neuspává. Je možné poslouchat či hrát hodiny a neunaví, neobtěžuje. Sundrum mám od 28.března 2013, jsem velmi spokojena s vybraným laděním. Znovu děkuji za možnost osobního výběru nástroje. Nástroj se představuje a posluchače i zájemce o zkoušení hry láká sám.

Děkuji. Dana Pšeničková z Českých Budějovic
www.arpida.cz

Tady najdete mé reference na spřízněné weby...

 

www.facebook.com/byfairyshop
Krásné harmonizační šperky a amulety z krystalů a minerálů

www.Didgeridoo-art.cz
jeden z nejlepších výrobců Didgeridoo z tuzemských dřevin.

www.fujarka.cz
fujary, koncovky, píšťaly a didgeridoo

www.soro.cz
afrika: hudební nástroje, tanec, muzikoterapie, artefiletika

www.bilyjan.cz
Krásné rukodělné předměty, nádobí, šperky ze dřeva